درباره ما : 115 سال کیفیت …

Pasta Del Capitano مجموعه ای کامل از محصولات بهداشت دهان می باشد که فرمول آن توسط دکتر Dr.Clemente Cicarelli در سال 1905 ارائه گردید که این فرمول در دوره ای مورد مطالعه و آزمایش قرار گرفت که محصولات مشابه به شکل پودر بوده اند.ما بین محصولات بهداشتی داروخانه ای این فرمول با دقت و وسواس بسیار و برطبق استانداردهای داروخانه ای به سبک ایتالیایی ها طراحی گردیده است.

این محصول دریچه ای از مراقبت بهداشت را گشوده و خلق کرده است که امروزه اطمینان، ایمنی و تاثیرگذاری را با خود به یدک می کشد که ریشه در ذات و اصالت 100 درصد ایتالیایی آن دارد.
لابراتوار تحقیقاتی و دارویی Dr.Cicarelli همیشه در تلاش بوده تا محصولاتش را با ادغام نمودن سنت و نوآوری خلق نماید. گروه محصولات Pasta Del Capitano شامل اقلام ذیل می شود:

خمیردندان، دهان شویه، مسواک و سایر محصولات بهداشت دهان

اسلایدر

جهت مشاهده محصولات هر دسته بندی روی تصویر مربوط و یا دکمه مقابل کلیک کنید.

پیشمهاد میشود که یک بار دیدن کنید 

اعتماد ها

کیفیت و ایمنی

مهمترین ارزش های ما ابتکار ، کیفیت، پژوهش و ایمنی

با گذر زمان، محصولات پاستا دل کاپیتانو با توجه به نیاز افراد جامعه و تغییرعادات آنان به تدریج تغییر کرده است. با این حال، همواره در تلاش بوده رسالت خود را که تولید محصول با کیفیت و خلاقانه است را به نحو احسن به انجام برساند. ویژگی هایی که یک برند معتبر را منحصربه فرد و متمایز می سازد.

کیفیت و ایمنی

تضمین بهداشت دهان و دندان با ارایه راه حل های مبتکرانه.

فرمولاسیون پاستا دل کاپیتانو به گونه ای است که توجه ویژه ای به ایمنی محصولات دارد. به عنوان مثال، مولکولی با پایه ی روی ،یعنی ترکیب منحصر بفرد روی سولفتال که ما را قادر ساخت تا ترکیباتی چون نگهدارنده های فرمالدهید، پارابن ها، تریکلوسان، سدیم لوریل سولفات را از فرمولاسیون حذف کنیم.

ابتکار و نوآوری

فورمولاسیونی ویژه، پاسخگوی نیازهای متفاوت مصرف کننده

پژوهش های مستمر و ابداع ترکیبات فعال و هدفمند ما را قادر به توسعه و تولید فورمولاسیونی ویژه ساخت که پاسخگوی هرگونه نیازی باشد. فورمولاسیون تازه پاستا دل کاپیتانو با رویکردی بدیع درجهت رسیدن به بهترین نتایج ،حمایت از پیمان خویش و عملکرد بهترمحصولات گام برمی دارد.

Made in Italy

از سال ۱۹۰۵ از لبخند ایتالیایی محافظت کرده ایم!

برند پاستا دل کاپیتانو در داروخانه خانوادگی چیکارلی پا به عرصه نهاد و انقلابی واقعی در بهداشت روزانه دهان و دندان بوجود آورد. خمیردندان، محصولی نو و بدیع ، با فرمولاسیون ویژه و دقت بسیار بالا تولید شد که دیگر به شکل پودر نبود . محصولی که کیفیت آن تا به امروز ثابت باقی مانده است.

اخرین اخبار