درباره ما : 115 سال کیفیت …

Pasta Del Capitano مجموعه ای کامل از محصولات بهداشت دهان می باشد که فرمول آن توسط دکتر Dr.Clemente Cicarelli در سال 1905 ارائه گردید که این فرمول در دوره ای مورد مطالعه و آزمایش قرار گرفت که محصولات مشابه به شکل پودر بوده اند.ما بین محصولات بهداشتی داروخانه ای این فرمول با دقت و وسواس بسیار و برطبق استانداردهای داروخانه ای به سبک ایتالیایی ها طراحی گردیده است.

این محصول دریچه ای از مراقبت بهداشت را گشوده و خلق کرده است که امروزه اطمینان، ایمنی و تاثیرگذاری را با خود به یدک می کشد که ریشه در ذات و اصالت 100 درصد ایتالیایی آن دارد.
لابراتوار تحقیقاتی و دارویی Dr.Cicarelli همیشه در تلاش بوده تا محصولاتش را با ادغام نمودن سنت و نوآوری خلق نماید. گروه محصولات Pasta Del Capitano شامل اقلام ذیل می شود:

خمیردندان، دهان شویه، مسواک و سایر محصولات بهداشت دهان

آغازی بر داستان چیکارلی

آغازگر میراث بزرگ چیکارلی ، پیترو چیکارلی است ؛ پیترو در سال 1835 در ادامه سنت خانوادگی چیکارلی توانست در رشته داروسازی و شیمی فارغ التحصیل شود و بنیان مسیری جدید را بگذارد که بعدها توسط نوادگان او طی شد تا امروز آنچه که به نام شرکت داروسازی چیکارلی میشناسیم را شاهد باشیم.

آنچه توسط پیترو بنیان گذاشته شده بود توسط کلمنته چیکارلی ، نتیجه او ادامه پیدا کرد. کلمنته چیکارلی در کنار شغل خانوادگی یعنی داروسازی ، دامپزشک و کاپیتان سواره نظام ایتالیا نیز بود.

کلمنته ، کاپیتان معروف خانواده چیکارلی که از تصویر او بر روی محصولات برند پاستا دل کاپیتانو نیز استفاده شده است ، در اوایل قرن 20م میلادی محصولات مختلفی را ابداع و راهی بازار کرد که از جمله آنها اولین خمیردندان ایتالیا با برند پاستا دل کاپیتانو است. به پاس این تحول بزرگ در صنعت بهداشت دهان و دندان سالهاست که تصویر کلمنته بر روی محصولات پاستا دل کاپیتانو حضور دارد و نشانی از قدمت و میراث تاریخی این خمیردندان است.

کلمنته چیکارلی
تصویری از نیکولا چیکارلی و خواهرزاده او مارکو پاستی

پس از کلمنته ، فرزند او نیکولا چیکارلی رویای پدر را ادامه داد و آن را به حقیقت نزدیک تر کرد. نیکولا در دهه 50 و 60 میلادی ، کسب و کار خانوادگی را به یک شرکت و نهاد بزرگ صنعتی تبدیل کرد و چیزی که امروزه به نام شرکت داروسازی چیکارلی میشناسیم در واقع تصویری از تلاش های او برای گسترش میراث خانوادگی چیکارلی است.

نیکولا به شرکت داروسازی چیکارلی شکل جدیدی بخشید و برندها و محصولات جدید زیادی را نیز معرفی کرد. نیکولا همچنین اولین بیزینس من ایتالیایی بود که شخصا در تبلیغات مربوط به محصولات خود حضور پیدا میکرد و همین حضور او در تبلیغات کیفیت محصولات را برای مردم گواهی میکرد.

در ادامه‌ی مسیر چیکارلی ، در سال 1977 مراقبت از میراث گرانبهای چیکارلی به مارکو پاستی ، خواهرزاده نیکولا سپرده شد تا داستان چیکارلی همچنان ادامه پیدا کند. مارکو پاستی که از سال 1977 زمام امور شرکت چیکارلی را در دست دارد این شرکت را به همان قوت همیشگی رهبری کرد و به پاس تلاش ها و ثابت­ قدمی هایش ، دو نشان شایستگی در کار و شهروند شایسته میلان را در سال 2013 دریافت کرد.

مارکو پاستی

 
 

 

امروزه محصولات چیکارلی در بیش از 60 کشور مطرح دنیا از جمله ایران حضور دارند. در ایران شرکت گیتا بازرگانی اورا از سال 2018 وارد کننده انحصاری محصولات پاستا دل کاپیتانو به کشور بوده و از سال 2021 نیز توانست خمیردندان های این برند را تحت لیسانس و مجوز شرکت مادر یعنی داروسازی چیکارلی در داخل ایران تولید کند. تمامی محصولات تولیدی کاپیتانو در ایران مشابه نسخه ایتالیایی و مورد تائید دپارتمان فنی Ciccarelli و همچنین مورد تائید انجمن دندانپزشکان ایتالیا (ADI) نیز میباشند.

 

 

تصویر گواهی تائیدیه تحت لیسانس بودن و کیفیت محصولات پاستا دل کاپیتانو در ایران توسط داروسازی چیکارلی

اسلایدر

جهت مشاهده محصولات روی دکمه مقابل کلیک کنید.

اعتماد ها

کیفیت و ایمنی

مهمترین ارزش های ما ابتکار ، کیفیت، پژوهش و ایمنی

با گذر زمان، محصولات پاستا دل کاپیتانو با توجه به نیاز افراد جامعه و تغییرعادات آنان به تدریج تغییر کرده است. با این حال، همواره در تلاش بوده رسالت خود را که تولید محصول با کیفیت و خلاقانه است را به نحو احسن به انجام برساند. ویژگی هایی که یک برند معتبر را منحصربه فرد و متمایز می سازد.

کیفیت و ایمنی

تضمین بهداشت دهان و دندان با ارایه راه حل های مبتکرانه.

فرمولاسیون پاستا دل کاپیتانو به گونه ای است که توجه ویژه ای به ایمنی محصولات دارد. به عنوان مثال، مولکولی با پایه ی روی ،یعنی ترکیب منحصر بفرد روی سولفتال که ما را قادر ساخت تا ترکیباتی چون نگهدارنده های فرمالدهید، پارابن ها، تریکلوسان، سدیم لوریل سولفات را از فرمولاسیون حذف کنیم.

ابتکار و نوآوری

فورمولاسیونی ویژه، پاسخگوی نیازهای متفاوت مصرف کننده

پژوهش های مستمر و ابداع ترکیبات فعال و هدفمند ما را قادر به توسعه و تولید فورمولاسیونی ویژه ساخت که پاسخگوی هرگونه نیازی باشد. فورمولاسیون تازه پاستا دل کاپیتانو با رویکردی بدیع درجهت رسیدن به بهترین نتایج ،حمایت از پیمان خویش و عملکرد بهترمحصولات گام برمی دارد.

Made in Italy

از سال ۱۹۰۵ از لبخند ایتالیایی محافظت کرده ایم!

برند پاستا دل کاپیتانو در داروخانه خانوادگی چیکارلی پا به عرصه نهاد و انقلابی واقعی در بهداشت روزانه دهان و دندان بوجود آورد. خمیردندان، محصولی نو و بدیع ، با فرمولاسیون ویژه و دقت بسیار بالا تولید شد که دیگر به شکل پودر نبود . محصولی که کیفیت آن تا به امروز ثابت باقی مانده است.