نماینده انحصاری شرکت Ciccarelli در ایران

Smile revolution

تمامی خمیردندان های پاستا دل کاپیتانو فاقد تریکلوزان و پارابن هستند. پاستا دل کاپیتانو همچنین اولین خمیردندان فاقد سدیم لوریل سولفات (SLS Free) در ایران میباشد.

ترکیب انحصاری از عنصر روی به همراه استفاده از نعنای طبیعی در خمیردندان های کاپیتانو تجربه ای بی مانند از تازگی و سلامتی دهان و دندان را برایتان به ارمغان می آورد.

مراقبت بزرگسال
خمیردندان Total Protection
خمیردندان Total Protection
محافظ کامل دهان و دندان

خمیردندان محافظ کامل پاستا دل کاپیتانو ، حاوی کمپلکس­ ویتامین های E و C است که به پیشگیری از بیماری های پریودنتال کمک میکند. همچنین آلانتوئین موجود در این خمیردندان موجب التیام سریعتر زخم و عفونت های لثه میشود. ترکیبی از بهترین مواد موثره سایر خمیردندان ها ، این خمیردندان را به یک خمیردندان کامل جهت محافظت از دهان و دندان تبدیل کرده است.

خمیردندان Whitening
خمیردندان OX-ACTIVE® Whitening
سفید کننده دندان

به کمک استفاده از فرمول انحصاری Eureco HC که سبب آزاد شدن اکسیژن فعال میشود ، خمیردندان سفید کننده پاستا دل کاپیتانو عمل سفید کنندگی را بدون آسیب به بافت مینای دندان به انجام میرساند و همچنین قادر است تشکیل پلاک دندانی را نیز تا 99٪ کاهش دهد.

خمیردندان
خمیردندان Sensitive Teeth
مخصوص دندان های حساس

مولکول انحصاری کالیدنت در ترکیب این خمیردندان به جلوگیری از دمینرالیزه شدن دندان که عامل اصلی ایجاد حساسیت های دندانی است کمک میکند. همچنین نیترات پتاسیم موجود در این خمیردندان سبب حساسیت زدایی اعصاب دندان و کنترل درد ناشی از حساسیت دندانی میشود.

Gum Protection خمیردندان
خمیردندان Gum Protection
محافظ لثه

عصاره­ گیاه گل بشقابی برای درمان عفونت های لثه ای ، آلانتوئین جهت تسکین و التیام زخم به ویژه در خونریزی لثه و عصاره زالزالک جهت کاهش التهابات لثه ، تعدادی از ترکیبات خمیردندان محافظ لثه پاستا دل کاپیتانو هستند که تضمین کننده عملکرد تخصصی و کامل این خمیردندان در درمان بیماری ها و محافظت از بافت لثه هستند.

خمیردندان Fresh Breath
خمیردندان Fresh Breath
خوشبوکننده دهان

نمک های روی و همچنین عصاره ریحان در ترکیب این خمیردندان به کاهش موثر هالیتوز دهانی کمک میکند. ترکیبات این خمیردندان با کمک به برطرف کردن خشکی و بوی بد دهان ، تنفسی تازه را برای مدت طولانی به شما هدیه خواهند داد.

خمیردندان Anti Tartar
خمیردندان Anti Tartar
ضد جرم و تارتار

عصاره آویشن و مریم گلی و وجود پیروفسفات ها در ترکیب این خمیردندان به جلوگیری از تشکیل پلاک باکتریایی که باعث ایجاد تارتار می شود کمک می کند. خمیردندان آنتی تارتار همچنین میتواند انتخابی مناسب برای افراد سیگاری باشد.

خمیردندان Anti Plaque
خمیردندان Plaque & Cavities
ضد پلاک و پوسیدگی

خمیردندان آنتی پلاک تمیز کننده کامل حفره های دندان است و به طرز موثری از دندان ها در برابر پلاک و پوسیدگی محافظت میکند. همچنین وجود دو نمک فلوراید موجود در ترکیب این خمیردندان به بازسازی مجدد مینای دندان کمک می­کند.

خمیردندان Ginger
خمیردندان Ginger
حاوی عصاره زنجبیل ارگانیک

خمیردندان زنجبیل پاستا دل کاپیتانو حاوی عصاره زنجبیل ارگانیک است که به افزایش گردش خون مویرگی کمک میکند و در کاهش بیماری های دهان و دندان تاثیرگذار است. اثرات آنتی باکتریالی این خمیردندان به پاکسازی عمیق حفره دهان کمک میکند و سبب خوشبو نمودن دهان به مدت طولانی میشود. بافت کرمی و سفید رنگ این خمیردندان آن را به گزینه ای مناسب جهت استفاده افرادی که درمان های زیبایی نظیر کامپوزیت و لمینیت ، روکش های دندانی ، ­بلیچینگ و جرم گیری انجام داده اند تبدیل میکند.

خمیردندان Baking Soda
خمیردندان Baking Soda
حاوی جوش شیرین

خمیردندان جوش شیرین پاستا دل کاپیتانو فاقد فلوراید بوده و حضور بی کربنات سدیم در این خمیردندان ، عمل سفید کنندگی ملایم و حفظ رنگ طبیعی دندان های شما را تضمین می کند. ترکیبات این خمیردندان به خنثی کردن اسیدهای پلاک باکتریایی کمک کرده و همچنین تعادل pH دهان را حفظ می­کنند.

CHARCOAL TOOTHPASTE
Natural Teeth whitener in BLACK PASTA
It helps restore natural whiteness of the teeth granting fresh breath without damaging the enamel thanks to: Sulfetal Zn®, an original molecule with Zinc that has cleaning and antibacterial properties; Active Vegetable Charcoal with absorbent properties that allow to exercise an effective whitening action.
Available in the 75 ml and 100 ml tube.
مراقبت کودکان
خمیردندان Baby +3
خمیردندان Baby +3
مناسب کودکان +3

خمیردندان کودک پاستا دل کاپیتانو حاوی نمک های فلوراید و کلسیم است که از دندان ها در مقابل پوسیدگی محافظت میکند و از ایجاد پلاک و حفره های دندانی جلوگیری میکند.

خمیردندان Junior +6
خمیردندان Junior +6
مناسب کودکان +6

خمیردندان جونیور پاستا دل کاپیتانو حاوی کلسیم گلیسروفسفات و نمک های فلوراید ، جهت محافظت در برابر پوسیدگی است. همچنین لیمونن موجود در این خمیردندان از التهابات لثه جلوگیری میکند. خمیردندان جونیور کاپیتانو از دندان های شیری محافظت میکند و سبب تقویت دندان های جدید دائمی میشود.

نماد ها
اطلاعات تماس

شريعتی، پايين تر از ميدان قدس،روبروی پمپ بنزين اسدی،نبش بن بست الوند ، پلاک۱۹۵۸

تلفن : 22211065-021

ایمیل: info@pastadelcapitano.ir